tel. 792 867 332
Nasza firma powstała z myślą o osobach zapracowanych, nie mających czasu na wizyty w stacjonarnym salonie, młodych mamach oraz osobach lubiących swoje domowe zacisze.
Dzięki naszym usługom będziesz mogła poczuć się pięknie każdego dnia nie wychodząc z domu.

Jak działa mobilny salon kosmetologiczny?

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom świadczymy usługi kosmetyczne z zastosowaniem najwyższej klasy specjalistycznego sprzętu oraz profesjonalnych kosmetyków. Usługi są wykonywane w wyznaczonym przez Państwa miejscu.

Przed zamówieniem zabiegu…

Przed umówieniem się na zabieg proszę o zapoznanie się z wskazaniami i przeciwwskazaniami dotyczącymi interesującego Państwa zabiegu. Jeżeli jakiekolwiek z wymienionych przeciwwskazań dotyczą Państwa to zabieg niestety nie będzie mógł zostać przeprowadzony.

Jak wygląda pierwsza wizyta?

Pierwsza wizyta to czas na poznanie siebie wzajemnie. Jest to czas na zapoznanie się z wymaganiami i oczekiwaniami klienta odnośnie wykonywanego zabiegu. Jest to również czas na zadawanie pytań odnośnie zabiegów oraz zdiagnozowanie skóry oraz wypełnienie karty klienta.
Kolejnym krokiem jest przygotowanie stanowiska pracy, rozłożenie łóżka oraz rozłożenie potrzebnych urządzeń i kosmetyków.

Następnym etapem jest przyjemny relaks i odprężenie przy zabiegu :)

Przygotowanie stanowiska pracy.

W celu wykonania usługi w komfortowych warunkach proszę o przygotowanie miejsca na rozłożenie łóżka, dostępu do prądu i bieżącej wody oraz krzesełka.

W przypadku zabiegów manicure potrzebny będzie stół/stolik oraz dwa krzesła.

Jak przygotować się do zabiegu?

Aby zabieg był jak najprzyjemniejszą częścią dnia proponuję przed wizytą wzięcia odprężającego prysznica i ubrania się w szlafrok lub najwygodniejsze dla nas ubranie.

Płatności

Aby uniknąć nieporozumień cena jest ustalana przed rozpoczęciem zabiegu. Płatności przyjmowane są wyłącznie w gotówce.

W jakich godzinach pracujemy?

Godziny zabiegów są ustalane indywidualnie do Państwa potrzeb i dostępności danego terminu czy godziny. Opcjonalnie pracujemy od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 19:00 (godzina rozpoczęcia ostatniego zabiegu).

W jakich obszarach pracujemy?

Obszarem naszego działania jest przede wszystkim Rybnik, Czerwionka - Leszczyny, Jejkowice, Gaszowice, Wodzisław Śląski, Sumina, Żory, Wilcza, Gliwice. Możemy dojechać także dalej:)

Ceny dojazdów.

Na terenie Rybnika dojazd do klienta gratis! (dotyczy zabiegów powyżej 20 złotych)
Czerwionka-Leszczyny, Gaszowice - 15 zł, jeśli cena zabiegu przekroczy 100zł dojazd gratis!
Wodzisław Śląski, Żory, Gliwice - 25 zł, jeśli cena zabiegu przekroczy 120zł dojazd gratis!
Do innych miejscowości cena do ustalenia.