tel. 792 867 332
Nazywam się Jolanta Konsek(Zahradnik).
Jestem licencjonowanym kosmetologiem i magistrem biotechnologii.
Ukończyłam studia licencjackie na PWSZ w Nysie oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Opolskim.

Świadczę usługi kosmetyczne z dojazdem do Klienta na terenie Rybnika i okolic. Pragnę zapewnić wszystkim klientkom chwile relaksu i odprężenia, aby z pomocą moich umiejętności wydobyć blask i piękno bez konieczności wychodzenia z domowego zacisza.

Zakres moich usług obejmuje pielęgnację twarzy, ciała dłoni i stóp z wykorzystaniem najwyższej klasy specjalistycznego sprzętu. Przebieg zabiegów kosmetycznych, jak również ich efektywność niczym nie ustępuje zabiegom przeprowadzanym w renomowanych salonach. Różnica polega tylko na tym, że to ja dojeżdżam na wskazany adres, a Państwo macie więcej czasu dla siebie.

Mobilny salon kosmetologiczny, to wspaniała perspektywa dla osób żyjących w niewiarygodnie szybkim tempie, zapracowanych bizneswoman, mam zajmujących się dziećmi oraz osób nie mogących z różnego powodu wyjść z domu.

Dom to miejsce, w którym każdy czuje się bezpieczny i zrelaksowany, dlatego jest to miejsce idealne do przeprowadzania zabiegów związanych z pielęgnacją twarzy i ciała. Podczas stanu relaksu, ciało i umysł wypoczywają samoistnie. Dzięki czemu skóra łatwiej się regeneruje, a zabiegi kosmetyczne są skuteczniejsze.

Dysponuję wysokiej jakości sprzętem kosmetycznym, a do zabiegów używam wyłącznie profesjonalnych kosmetyków. Z wielką odpowiedzialnością traktuję każdy zabieg oraz dbam o wysoki poziom bezpieczeństwa i higieny.

Zwracam szczególną uwagę na czystość oraz sterylność sprzętu i narzędzi używanych do zabiegów, które po każdym użyciu są dokładnie dezynfekowane i sterylizowane z uwzględnieniem odpowiednich do tego celu środków. Wszystkie artykuły jednorazowe po użyciu zostają wyrzucone. Ręczniki czy opaski są czyste i wyprasowane.

Zadowolenie Klientów oraz jakość oferowanych produktów, to najważniejsze priorytety mojej działalności.